




от 11 770 ₴
Дерев'яне ліжко-диван Софі - елегантні та стильні меблі, стане прикрасою Вашої спальні або дитячої кімнати. Як основа під матрац покладені букові ламелі, які створять ортопедичний ефект. Ламелі сприяють провітрюванню та вентилюванню матраца.
Технологія виробництва та якість перевірено роками, тому безсумнівно – це один з найякісніших виріб.
Матеріал – екологічно чистий масив бука, що характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані емалі, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац (ширина - 5,3см., між ламелями - 4 см).
Також виробник додатково за Вашим побажанням може оснастити ліжко Софі:
За рахунок широкого вибору кольорової гами лаків Ви зможете легко підібрати ліжко Софі в стилі спальні або дитячої кімнати, що стане справжньою родзинкою дизайну!
Матерiал виготовлення:
Розмiри спального мiсця: 80×190 см
Габаритнi розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 80х190 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 70 см |
| Длина кровати | 199 см |
| Ширина кровати | 87 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |