







от 14 686 ₴
Ліжко Дорі LUXE від української фабрики Дрімка це оригінальне ліжко у вигляді диванчика, що оснащене високими спинкою, узголів'ям та узніжжям прикрашеними стильною вставкою з тканини або екошкіри. Ліжко виготовлене з екологічно чистого матеріалу - масиву буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю, покритого сертифікованим матовим лаком європейського виробництва. Ортопедична основа ліжка у вигляді букових ламелей з кроком 4 см забезпечує амортизаційний ефект та правильне положення спини під час сну.
Також виробник додатково за Вашим побажанням може оснастити ліжко Дорі LUXE:
За рахунок широкого вибору колірної гами лаків, а також видів тканин/екошкіри, якими декоровані спинка та боковини, Ви зможете з легкістю підібрати ліжко Дорі LUXE у стилі спальні чи дитячої кімнати, що стане справжньою родзинкою дизайну та затишним спальним місцем!
Матерiал виготовлення:
Розмiри спального мiсця: 80×190 см
Габаритнi розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 80х190 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бук |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук, Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 77 см |
| Длина кровати | 197 см |
| Ширина кровати | 87 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |