





от 25 093 ₴
Дерев'яне ліжко Телесик МАХІ - практичне та стильне ліжко, створене для комфортного сну. Воно ідеально підійде для кімнати підлітка, на ній Ваша дитина добре висипатиметься і отримуватиме лише гарні емоції. Як основа під матрац покладені букові ламелі, які створять ортопедичний ефект. Також ламелі сприяють провітрюванню та вентилюванню матраца.
Модель ліжка Телесик МАХІ додатково оснащена тумбою, що складається з двох закритих полиць, відкритої полиці та висувної скриньки. Тому Ваша дитина зможе складати свої речі в тумбі, що дозволить не обтяжувати кімнату додатковими меблями.
Виробник пропонує на Ваш вибір широкий кольоровий спектр фарб та лаків, тому Ви з легкістю підберете бажаний або поєднання кольорів ліжка, що підкреслить стилістику дитячої кімнати.
Матеріал – екологічно чистий масив бука, що характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – гнуті ламелі ортопедичні покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац (ширина - 5,3см., між ламелями - 4 см).
Матеріал виготовлення: натуральне дерево - масив буку
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 1 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 150 кг |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Венге |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Вид кровати | односпальная |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 83 |
| Длина кровати | 199 |
| Изголовье | Да |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье | Да |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основание | Ламели |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Ширина кровати | 89 |