






от 15 945 ₴
Ліжко Моллі з підйомним механізмом - дуже елегантне та неймовірно красиве ліжко, яке повністю підійде Вашій неординарній спальні. Воно привнесе з собою комфорт та радість, світлість та затишок у будь-яке приміщення. З цим виробом кожен стане щасливішим. Ліжко оснащене підйомним механізмом, що відкриває простору нішу для білизни.
Додатково за Вашим побажанням ліжко може бути оснащене захисним бортом спереду, що вбереже найменших дітей від падіння під час сну та забезпечить Вам нічний спокій (остаточну ціну ліжка з бортиком уточнюйте у менеджера)
Також Ви можете вибрати колір лаку або емалі, в який буде пофарбоване ліжко Моллі, що дозволить підібрати меблі відповідно до дизайну кімнати.
Матеріал – екологічно чистий масив бука, що характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – гнуті ламелі ортопедичні покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац (ширина - 5,3см, між ламелями - 4 см).
Матерiал: натуральне дерево - масив бука
Розмiри спального мiсця: 80×190 см
Габаритнi розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 80х190 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Тип подъемного механизма | Пружины |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бук |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Длина кровати | 197 см |
| Ширина кровати | 87 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |