





от 18 739 ₴
Якщо ви безнадійно довго шукали гарне та водночас практичне ліжко, тоді точно зверніть увагу на ліжко Мальва. Адже воно має неординарний та чарівний дизайн, елегантний та казково витончений стиль. Ліжко стане чудовим рішенням для невеликої кімнати двох дітей. Як основа під матрац покладені букові ламелі, які створять ортопедичний ефект. Ламелі сприяють провітрюванню та вентилюванню матраца. Ліжко також оснащене місткими висувними ящиками для постільної білизни або іграшок.
Ви можете на власний вибір обрати колір або поєднання двох кольорів, в який буде пофарбоване ліжко Мальва. Тому дизайн ліжка чудово доповнить стилістику дитячої чи спальної кімнати.
Матеріал – екологічно чистий масив бука, що характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – гнуті ламелі ортопедичні покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац (ширина - 5,3см, між ламелями - 4 см).
Матерiал: масив буку.
Розмiри спального мiсця: 80/90х190/200 см.
Розмiри висувного спального мiсця: 80/90х180/190 см.
Габаритнi розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех светлый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Матрас | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Длина детской кровати | 195 см |
| Общая высота детской кровати | 88 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 88 |
| Длина кровати | 195 |
| Изголовье | Да |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье | Да |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основание | Ламели |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Розмiр | 80х190 |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Ширина кровати | 87 |