








Отправка с 31 мая 202617 426 ₴
Кутове ліжечко Мія з 2 м'якими спинками виконується в односпальних, полуторних та двоспальних розмірах.
Ліжко може бути виконане як з прямим так і з бічним витягом.
Кут спинок 7 або Г – лівий або правий.
Корпус ліжка підняти над підлогою на 4 см на низьких ніжках.
Вибір ніжок із кількох варіантів.
Мія стане чудовим вибором для комфортного та здорового сну.
Високі кутові спинки подарують спокій, тепло та затишок.
Надійний каркас ліжка виготовлений з березової фанери. Він призначений для тривалої експлуатації.
Ліжко укомплектоване ламелями як основою для ортопедичного матраца, що створює додатковий ортопедичний ефект.
У базовій комплектації ліжко йде без витягу. але за доплату ліжко Мія комплектується підйомним механізмом та нішою для зберігання речей.
Можливі розміри спального місця ліжка – 80, 90, 120, 140, 160, 180 х 200 см (або 190 см).
Виконання у будь-якому кольорі на ваш вибір.
Матрац у комплектацію ліжка не входить, купується окремо.
Характеристики:
Розмiри:
Доступні кольри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Шик Галичина |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 101 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |