







от 25 656 ₴
Гарне просторе сімейне ліжко Орхідея, яке чудово підійде для великої родини в умовах обмеженої площі. Масив букового дерева легко витримає будь-якого дорослого, а якісний гіпоалергенний лак безпечний навіть немовлятам. Має драбинку з плоскими східцями, які можна розміщувати ліворуч або праворуч. На верхньому ярусі є захисний борт, що запобігає падінню дитини уві сні.
Технологія виробництва та якість перевірено роками, тому безсумнівно – це якісний виріб
Матеріал – екологічно чистий масив бука, що характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) - гнуті ламелі ортопедичні покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац (ширина - 5,3 см, між ламелями - 4 см).
Окрім того Ви можете обрати на Ваш розсуд колір лаку, яким буде покрито каркас ліжка (палітра кольорів представлена на нашому сайті), що дозволить оформити ліжко у дизайні, що підкреслить стилістику кімнати та обов'язково сподобається Вашим дітям!
Матеріал виготовлення: масив дерева бук
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 2 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 150 кг |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех светлый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Защитный бортик | Да |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 180 |
| Длина кровати | 199 |
| Изголовье | Да |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье | Да |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основание | Ламели |
| Розмір спального місця верхнього яруса | 80*190/200 |
| Розмір спального місця нижнього яруса | 160*190*200 |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Ширина кровати | 169 |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 169 |
| Длина детской кровати | 199 |
| Общая высота детской кровати | 180 |