





от 26 013 ₴
Ліжко двоярусне Сонька - функціональне та комфортне ліжко виготовлене з твердої породи дерева - бука. Дана модель є трансформером і може розкладатися на дві одноярусні, сходи можна розмістити як праворуч, так і ліворуч. Для збереження природних властивостей та захисту поверхні деревина покривається екологічно чистим гіпоалергенним лаком. В основі ліжка знаходяться міцні дерев'яні ламелі. Ліжко стане чудовим рішенням для невеликої кімнати двох дітей.
Нижній ярус ліжка оснащений підйомним механізмом, що відкриває доступ до місткого короба, де зручно зберігати постільну білизну або дитячі іграшки.
Матеріал – екологічно чистий масив бука, що характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) - гнуті ламелі ортопедичні покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац (ширина - 5,3см, між ламелями - 4 см).
Виробник пропонує широкий спектр кольорових лаків та фарб, яким може бути покрите ліжко Сонька на Ваш вибір, що дозволить підібрати меблі у стилі дитячої кімнати.
Матерiал: натуральне дерево масив бука
Розмiри спального мiсця: 80/90х190/200 см
Габаритнi розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 2 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 150 кг |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип подъемного механизма | Пружины |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Защитный бортик | Да |
| Матрас | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Длина детской кровати | 197 см |
| Общая высота детской кровати | 185 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 185 |
| Длина кровати | 197 |
| Изголовье | Да |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье | Да |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основание | Ламели |
| Розмiр | 80х190 |
| Тип кровати | 2-х ярусная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Ширина кровати | 87 |