







от 23 052 ₴
Ліжко двоярусне Шрек фабрики Дрімка відоме своєю міцністю, стійкістю і компактністю. Вона точно підійде для любителів гарного відпочинку та приємного сну. Ця модель чудово впишеться в кімнату з будь-яким дизайном. Ліжко оснащене додатковим висувним спальним місцем, що легко ховається під нижній ярус, коли в ньому немає потреби. Таке стильне ліжко не має нічого зайвого та доповнить і прикрасить як дитячу кімнату, так і готелі або хостели.
Технологія виробництва та якість перевірено роками, тому безсумнівно – це якісний виріб.
Матеріал – екологічно чистий масив бука, що характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) - гнуті ламелі ортопедичні покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац (ширина - 5,3см, між ламелями - 4 см).
Матерiал: натуральне дерево масив бука
Розмiри спального мiсця: 80/90х190/200 см
Габаритнi розмiри двоярусного ліжка:
Габаритні розміри додаткового спального місця:
Виробник пропонує широкий вибір лаків та фарб, якими може бути затоновано каркас ліжка, тому Ви з легкістю зможете підібрати бажаний для вас дизайн меблів, що підкреслить дитячу кімнату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 3 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 150 кг |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Комод | 0 шт |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Тумбочка | 0 шт |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Длина детской кровати | 197 см |
| Общая высота детской кровати | 190 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |