






4 577 ₴
Тумба приліжкова Бостон від української меблевої фабрики Дрімка - це тумба з двома висувними ящиками на підшибникових направляючих. Тумба виготовлена з натурального масиву дерева бук, який буде служити Вам довговічно, зберігаючи свій прекрасний зовнішній вигляд та натуральність. Відсутність фурнітури надає тумбі стильного дизайну, а поєднання меблевого елемента з одним з дерев'яних ліжок цього ж виробника, що широко представлені на нашому сайті, створить гарний спальний гарнітур, який стане родзинкою Вашої кімнати.
Виробник пропонує широкий вибір кольором лаків та фарб, якими можна покрити фасад та корпус тумби Бостон. Тому Ви зможете підібрати для себе тумбу, що стане розкішним доповненням дизайну Вашої спальні або дитячої кімнати.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук, Орех, Каштан, Венге, Белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал | |
| Порода дерева | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |