




от 16 813 ₴
Тумба RTV-Н Бостон - це тумба, виготовлена з натурального дерева масиву бука, що може використовуватися як комод або ТВ-тумба. Тумба оснащена всіма необхідними елементами, тут і відкрита полиця, де зручно покласти ТВ-пульт, книгу або поставити відеотехніку, дві висувні ящики на телескопічних направляючих та закриті полиці, що дозволяє розмістити всі необхідні речі. Відсутність фурнітури надає тумбі стильного дизайну.
Також виробник пропонує Вам на вибір широкий спектр кольорів лаків та фарб, за допомогою яких можна покрити корпус та фасади тумби. Тому Ви зможете вибрати саме той колір або їхнє поєднання, що підкреслить стилістику Вашої вітальні чи спальні.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Газетница | 1 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Кронштейн для настенного крепления телевизора | Нет |
| Поворотная столешница для вращения телевизора | Нет |
| Полка | 3 шт |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 600 мм |
| Глубина тумбы | 500 мм |
| Ширина тумбы | 1400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Полки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Розміри | 140×50×60 см |
| Тип фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под телевизор |
| Цвет | Орех |