




17 966 ₴
Комод Бостон від українського виробника меблів Дрімка - це класична модель комода, що оснащена чотирма висувними ящиками на телескопічних направляючих. Цікаві поглиблення на верхніх краях фасадів дозволяють відкривати ящики без додаткової фурнітури, що надає стильного вигляду комоду.
Комод Бостон виготовлений із масиву дерева бука, корпус та фасади покриті екологічно безпечним лакофарбовим матеріалом європейського виробництва. Також Ви можете обрати свій колірний варіант покриття комода (спектр кольорів лаків та фарб представлений на нашому сайті), що дозволить створити справді меблеву родзинку в дизайні кімнати.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Высота комода | 91 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Бук |