



17 411 ₴
Комод Бостон 3.2 від українського виробника меблів Дрімка - це класична модель комода, що оснащена трьома широкими та двома невеликими висувними ящиками на телескопічних направляючих. Одяг, навчальні чи робочі матеріали або інша Ваша улюблена річ знайде своє зручне місце в такому місткому комоді. Цікаві заглиблення у верхній частині краю фасадів дозволяють відкривати ящики без додаткової фурнітури, що надає комоду стильного вигляду.
Комод Бостон 3.2 виготовлений із масиву дерева бука, корпус та фасади покриті екологічно безпечним лакофарбовим матеріалом європейського виробництва. Також Ви можете обрати свій колірний варіант покриття комода (спектр кольорів лаків та фарб представлений на нашому сайті), що дозволить створити справді меблеву родзинку в дизайні кімнати.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Венге |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 91 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Бук |
| Цвет | Венге + белый |