






12 500 ₴
Вузька модель комода Бостон MINI від українського виробника меблів Дрімка ідеально підійде для невеликого простору або куточка в дитячій кімнаті, оскільки він має ширину 80 см. Такий комод стане справжнім помічником для зручного та акуратного розміщення одягу, робочих чи навчальних матеріалів та інших необхідних речей.
Комод Бостон MINI послужить довго зберігаючи свій стильний вигляд за рахунок міцних матеріалів з яких він виготовлений - масив бука, затонований екологічно безпечними лакофарбовими матеріалами, які на Ваш вибір широким колірним спектром представлені у виробника.
Комод оснащений трьома висувними ящиками на телескопічних направляючих Hafale, що витримують навантаження до 30 кг. У комплект входять м'які накладки для опор комода, щоб не пошкодити підлогове покриття.
Цікаві заглиблення на верхніх краях фасадів дозволяють відкривати ящики без додаткової фурнітури, що надає комоду легкої стильності.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Бук |