



17 790 ₴
Одна з найкрасивіших моделей комоду у прованському стилі – це комод Венеція від українського виробника меблів Дрімка. Випуклі фасади, чотири висувні ящики на телескопічних направляючих, оформлені різьбленими позолоченими ручками - це елементи комода, що стануть справжньою прикрасою та родзинкою будь-якого інтер'єру.
Комод Венеція виготовлений із масиву дерева бука, корпус та фасади покриті екологічно безпечним лакофарбовим матеріалом європейського виробництва. Також Ви можете обрати свій колірний варіант покриття комоду (спектр кольорів лаків та фарб представлений на нашому сайті), що дозволить підкреслити особливий дизайн кімнати.
Поєднання комоду Венеція з дерев'яним ліжком і приліжковими тумбочками Венеція від фабрики Дрімка створить аристократичний спальний гарнітур.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Бук |
| Цвет | Орех |