

16 778 ₴
Прямі фасади, чіткі лінії та стійкі підпірки – це характеристики комоду Монако від фабрики Дрімка, що виготовлений у класичному стилі. Дана модель відмінно впишеться в будь-якому інтер'єрі та стане стильним доповненням до спального гарнітуру. А за рахунок широкого вибору кольорів лаків і фарб, що пропонує виробник, Ви зможете вибрати для себе саме той колір або поєднання кольорів комода, що підкреслить стилістику Вашої спальної кімнати.
Комод Монако виготовлений з натурального дерева масиву бука, за рахунок чого він служитиме вам довгі роки, зберігаючи свій прекрасний зовнішній вигляд. Комод оснащений чотирма висувними ящиками на напрапляючих, фасади прикрашені довгастими ручками сріблястого кольору.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку/МДФ
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Бук |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 91 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Бук |
| Цвет | Білий+Бук |