




33 454 ₴
Комод Леон від фабрики Дрімка - це один з елементів дизайнерського спального елементу Леон, в який входить ліжко та тумби. Особливий дизайнерський фасад комода з цікавою перфорованою поверхнею, виготовлений з масиву бука, поєднує натуральність і красу дерева з розкішним стильним дизайном. Корпус комода також виготовлений з натурального дерева, що надає міцності конструкції та надійності її експлуатації.
Виробник пропонує на вибір широку палітру кольорів лакофарбових матеріалів для покриття комоду, що дозволить Вам вибрати колір лаку відповідно до дизайну Вашої спальні.
Комод оснащений шістьма висувними ящиками на телескопічних направляючих, що розміщені у два ряди. Таке розміщення особливо зручне, щоб розкласти окремо чоловічу та жіночу білизну та одяг.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Бук |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 53 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Бук |
| Цвет | Бук+Венге |