




8 246 ₴
Тумба Леон - це елемент спального гарнітура Леон від фабрики Дрімка. Особливий дизайнерський фасад тумби з цікавою перфорованою поверхнею, виготовлений з масиву бука, поєднує натуральність і красу дерева з розкішним стильним дизайном. Корпус тумби також виготовлений з натурального дерева, що надає міцності конструкції та надійності її експлуатації.
Виробник пропонує на вибір широку палітру кольорів лакофарбових матеріалів для покриття тумби, що дозволить Вам вибрати колір лаку відповідно до дизайну Вашої спальні.
Тумба оснащена двома висувними ящиками на направляючих, прямі фасади без фурнітури.
Матеріал виготовлення: масив дерева бука
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук, Венге |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 55 см |
| Глубина тумбы | 43 см |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал | |
| Порода дерева | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Венге |