


5 106 ₴
Прямі фасади, чіткі лінії та стійкі підпірки - це характеристики тумби Монако приліжкової від фабрики Дрімка, що виготовлена в класичному стилі. Дана модель відмінно впишеться в будь-якому інтер'єрі та стане стильним доповненням до спального гарнітуру. А за рахунок широкого вибору кольорів лаків і фарб, що пропонує виробник, Ви зможете вибрати для себе саме той колір або поєднання кольорів тумби, що підкреслить стилістику Вашої спальної кімнати.
Тумба Монако виготовлена з натурального дерева масиву бука, за рахунок чого вона служитиме вам довгі роки, зберігаючи свій чудовий зовнішній вигляд. Тумба оснащена двома висувними ящиками на направляючих, фасади прикрашені довгастими ручками сріблястого кольору.
Матеріал виготовлення: масив дерева бука
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Орех |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал | |
| Порода дерева | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |