



5 284 ₴
Тумба приліжкова Венеція від української меблевої фабрики Дрімка - це розкішний меблевий атрибут у венеціанському стилі, що підкреслено опуклими фасадами з гарними різьбленими позолоченими ручками. Ще більшої розкоші тумба набуває завдяки аристократичному матеріалу, з якого вона виготовлена - масив бука, що характеризується довговічністю та стійкістю до зовнішніх пошкоджень. Тумба Венеція оснащена двома шухлядами на направляючих.
Виробник пропонує широкий вибір кольорів лаків та фарб, якими можна покрити фасад та корпус тумби Венеція. Тому Ви зможете підібрати для себе тумбу, що стане шикарним доповненням до дизайну Вашої спальні або дитячої кімнати.
Матеріал виготовлення: масив дерева бука
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Орех темный |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал | |
| Порода дерева | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Орех |