






988 ₴
Квадратний табурет із колекції Колібрі Мікс Меблі із натурального дерева і МДФ з прямими ніжками - зручна, компактна модель, традиційний представник кухонних меблів. Каркас виготовлено з дерева вільхи,а тверде сидіння з МДФ. Конструкція міцна та надійна, здатна витримувати велику вагу, порадує своїм дизайном та мобільністю.
Табурет Модерн малогабаритній, його легко сховати під стіл або у затишний куточок і при необхідності дістати. Вільха - чудове дерево, яке не поступається по міцності і твердості дубу, до того ж стійке до деформацій. Такій табурет буде добре виглядати і на кухні, і в їдальні.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення: масив вільхи + МДФ
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Особенности | Твердое сиденье |
| Поворотный механизм | Нет |
| Подножка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | табурет |
| Тип основания | Ножки |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Штабелируемый | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | МДФ |