




3 270 ₴
Дерев'яний обідній стілець з м'яким сидінням і твердою спинкою Модерн Мікс Меблі з колекції Колібрі відрізняється простим, класичним дизайном, завдяки якому зможе вдало вписатися в будь-який інтер'єр кухні, їдальні. Має дуже комфортне сидіння і зручну спинку, підкорить невибагливістю у догляді, довговічністю. Міцний, надійний каркас виготовлений із масиву бука, спинка – з фанери. Варіація цієї моделі: білий каркас, біла тверда спинка та м'яке сидіння.
Габаритні розміри:
Каркас: білий (натуральне дерево, бук).
Оббивка: тканина Lira 09, МебТекс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |