








3 400 ₴
Цей стілець відображає нові тенденції в меблевій моді: правильні геометричні форми, цікаві кольорові рішення. Він обов'язково стане доповненням до Вашого інтер'єру, і не тільки додасть кухні благородного і акуратного вигляду, але і зможе заощадити величезну кількість місця. Крім того, що деревина з якої виготовлений цей стілець є абсолютно натуральним та екологічним матеріалом. Виріб порадує Вас своєю практичністю, міцністю та довговічністю. Це доступне, оптимальне, багатофункціональне рішення. Стілець ідеально підійде як для оформлення власного побуту, так і для найкращих сучасних дизайнерських рішень. В основі стільця лежить надійний і міцний дерев’яний каркас, який дозволяє витримувати великі навантаження. Оббиті тканиною, м’які сидіння та спинка створюють для власників стільця неперевершені відчуття комфорту і затишку.
Габаритні розміри:
Каркас: натуральне дерево, бук
Спинка, сидіння: Гнутоклеєна фанера
Оббивка: тканина Мальмо 90
Колір оббивки: сірий
Доступні кольри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Бук натуральный, Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |
| Форма сиденья | прямоугольная |