









2 106 ₴
Стілець м'який Трініті потішить вас м'якістю, зручністю та стильним дизайном. Пропонується в оббивці нейтрального сірого відтінку з чорними ніжками, що дає змогу гармонійно поєднувати стілець з іншими меблями в кімнаті. Такий стілець досить універсальний у застосуванні і матиме чудовий вигляд як у домашній обстановці, так і в офісі, приміщеннях коворкінгу, громадських бібліотеках, різних салонах і будь-яких організаціях, де цінується комфорт відвідувачів.
Конструкція стільця надійна і стійка, складається з металевого каркаса, пофарбованого в чорний матовий колір і сидіння зі спинкою з гнутоклеєної фанери з пружним поролоном завтовшки 30 мм. Оббивка стільця прикрашена декоративним рядком, утворюючи малюнок у формі квадратів, що надає стільцю об'ємності та привабливості. Глибока посадка й оптимальний нахил спинки забезпечує комфорт і допомагає уникати неприємних відчуттів у спині після тривалого сидіння.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Доступні коліри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |
| Форма сиденья | прямоугольная |