




10 300 ₴
Презентуємо вам вітальню Аляска з підсвічуванням, виконану в лаконічному сучасному стилі. Вона виготовлена компанією Gerbor в Україні, яка заклали в неї всі найкращі традиції якості та надійності.. Виготовляється у кольорі: корпус – нiмфея альба, фасад – білий глянець. Характеризується мінімалістичним стилем, фрезерованими фасадами, що акцентують на собі увагу, та плоскими ручками. Скляні полиці обладнані підсвiткою блакитного кольору.
Розміри: шир./вис./гл. – 215/190/40 см.
Стінка під телевізор АЛЯСКА ВМК складається з модулів:
шир./вис./гл. – 150/34,2/40 см, одне відкрите відділення, двi відкидні двері, одна шухляда; максимальне навантаження на стільницю 40 кг;
шир./вис./гл. – 38/83,9/35,3 см, одні двері зі скляною вставкою, всередині – дві полиці (одна – скляна);
шир./вис./гл. – 65/86,4/35,3 см, двi двері, всередині – дві полиці;
шир./вис./гл. – 90/25/24 см, максимальне навантаження на кожну полицю 5 кг.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Пенал | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1900 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2150 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | стекло |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | стекло, МДФ |