

29 315 ₴
Вітальня Канді від відомого українського бренду Gerbor є сучасним комплексом для зберігання та демонстрації предметів. Функціональність моделі підкріплюється міцністю матеріалів у виготовленні: корпус та фасад виконані з якісної ДСП та МДФ. У стильному білому альпійському кольорі з акцентами дуба стірлінгу та матового білого кольору, вітальня Канді стане родзинкою будь-якого інтер'єру.
Характеризується витонченими рамковими фасадами, декоративними планками, різьбленими карнизами, зручними металевими ручками та високими пластиковими ніжками. Використовуються кулькові напрямні повного висування та навісні петлі HETTICH.
Розміри: шир./вис./гл. – 313/220/53 см (без карнизів).
Стінка КАНДІ ВМК складається з модулів:
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Бежевый |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Пенал | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2200 мм |
| Глубина стенки | 530 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3130 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | стекло |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло, МДФ |