
17 700 ₴
Стінка Ліберті – розкішний та функціональний набір меблів від української меблевої фабрики Gerbor, для облаштування інтер'єру вітальні відповідно до ваших уподобань. Корпус та фасади виготовляються з якісної ДСП, у поєднанні білого альпійського корпусу з текстурним рельєфними рейковими фасадами у кольорі табліла. Меблі характеризуються стильним мінімалістичним дизайном, простими строгими формами та довгастими зручними ручками, сучасним світлодіодним підсвічуванням.
Стінка продається комплектом і складається з наступних модулів:
Гарнітур Ліберті Gerbor стане ідеальним рішенням для тих, хто цінує стиль, зручність і практичність в одному предметі меблів.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Бежевый |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2100 мм |
| Глубина стенки | 450 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3050 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | стекло |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |