




8 970 ₴
Оновіть свою вітальню цим стильним та функціональним комплектом меблів "Шакіра" від українського виробника Gerbor. Вишуканий дизайн додасть сучасний шарм до вашого простору. Габарити вітальні становлять 227х40х190 см, що робить її чудовим рішенням навіть для невеликих приміщень.
Різноманітні модулі розмірів створюють функціональні зони для зберігання та декорування. У міцний корпус та фасад з ЛДСП вбудовані скляні дверцята вітрини, які дозволяють виставити ваші улюблені предмети.
Стінка ШАКІРА складається з модулів:
Гарнітур Шакіра Gerbor стане ідеальним рішенням для тих, хто цінує стиль, зручність і практичність в одному предметі меблів.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Досупні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Шкаф для книг | 1 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1900 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2270 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | стекло |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |