



4 059 ₴
Вітальня Єва Нимфеа альба / дуб ансберг темний від відомого українського виробника Gerbor - це унікальне поєднання стилю та функціональності. Габаритні розміри в 157 см в довжину, 46 см в глибину та 140 см в висоту дозволять ефективно використовувати простір, встановлюючи її навіть в невеликих приміщеннях.
Матеріал корпусу та фасаду - якісна ЛДСП, яка відрізняється справжнім європейським якістю та міцністю. Колір виконання - Нимфея альба/дуб ансберг темний, що дозволяє цьому меблевому виробу вписуватися в найрізноманітніші дизайнерські концепції та стилі інтер'єру. Завдяки даному кольору, вона виглядає дуже стильно та сучасно.
Стінка Єва Gerbor складається з модулів:
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1400 мм |
| Глубина стенки | 460 мм |
| Длина (ширина) стенки | 1570 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Состав стенки | |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Стеллаж | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Німфея альба / Дуб ансберг темний |