







19 371 ₴
Стінка у вітальню "Бордо" від українського виробника Gerbor є чудовим поєднанням практичності та естетики. Дана модель виконана в кольорі дуб сан-ремо світлий/німфеа альба, що привносить в інтер'єр незалежно від його колірної гами, затишок та тепло натурального дерева.
Вітальня БОРДО Гербор – оригінальний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 та 22 мм. Задні стінки та дно шухляди виконані з ДВП 3 мм кольору дуб сонома. Усі торці оброблені якісною кромкою. Випускається у двох колірних рішеннях: дуб сан-ремо світлий, дуб сан-ремо світлий / німфеа альба. Характеризується мінімалістичним дизайном, природнім деревним відтінком і цікавими округлими ніжками, що пом'якшують прямі лінії модулів. Оснащена кульковими напрямними повного висуву HAFELE та навісними петлями SLIDE-ON FGV. Чудово підійде для обстановки вітальні у світлих тонах.
Стінка БОРДО Гербор складається з модулів:
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3070 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | стекло |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сан-ремо світлий |