


14 870 ₴
Вітальня ЛІЧІ Gerbor – сучасний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у кольорі бетон стайл / бетон темний; задня стінка, дно шухляди – ДВП 3 мм сірого кольору. Характеризується геометрично правильними формами та зручними довгастими ручками, що підкреслюють лаконічний стиль колекції. У задній стінці тумби під телевізор передбачено технічний отвір для дротів. Використовуються навісні петлі SLIDE-ON HETTICH, універсальна регульована підвіска ETERA PLAST та пластикові ніжки SCHWIN.
Розміри: шир./вис./гл. – 230/215/43 см.
Стінка Лічі Gerbor складається з модулів:
Купити меблі для вітальні Лічі Gerbor можна лише комплектом.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2150 мм |
| Глубина стенки | 430 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2300 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | стекло |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Бетон стайл / Бетон темний |