








3 952 ₴
Вежа помічника розроблена на основі базового принципу педагогіки Монтессорі для розвитку незалежності дитини та участі у повсякденних справах. Вежа помічника, завдяки гнучкості варіантів використання, надасть дитині доступ до безлічі можливостей - тут все під рукою, відкривається простір для творчості. Це чудовий спосіб навчити ваших дітей самостійності та відповідальності, а також весело провести час разом. Сходинки піднімають дитину на потрібну висоту для роботи за кухонним столом. Діти допомагатимуть готувати, пекти, мити посуд, чистити зуби та мити руки самостійно. Такий елемент меблів виглядає як іграшка і може стати другом для вашої дитини.
Стілець, який дуже точно називають вежею помічника, це стілець, що росте, який з часом послідовно змінює свої ролі. Він і стільчик для годування, стільчик для навчання та творчості, дитяча підставка для ніг, табурет-драбинка. Дитячий стіл та стілець для дітей від 8 місяців до 6 років, два в одному, може використовуватися як допоміжна вежа, яка дозволить вашій дитині дотягтися вище, як навчальний або обідній стілець, або як іграшка. Вежа перетворюється на столик та стільчик: верхня частина відкидається і прикріплюється до нижньої частини. Таким чином, дитина сидить на нижній сходинці, а верхня сходинка використовується як столик. Верхня планка утримує дитину і не дає впасти. Залізти на вежу можна за допомогою зручної сходинки. З іншого боку вежі можна прикріпити дошку для малювання крейдою.
Універсальний помічник у вашій оселі – вежа маленького помічника для малюка. Дитяча вежа Монтессорі - це ідеальне рішення для активного та допитливого малюка! Створена за принципами педагогіки Монтессорі ця вежа допомагає дитині активно розширювати своє поле активності. Вежа помічника Монтессорі є важливим інструментом виховання самостійності дитини. Ваша дитина почуватиметься зовсім дорослою, якщо доручити їй “дорослі” справи: приготувати бутерброд, помити посуд, полити квіти чи самостійно почистити зуби.
Завдяки класичному дизайну, столик Вежа 1 відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої дитячої кімнати.
Матеріал виготовлення:
Колір (відтінок меблів): Білий
Габаритні розміри Вежа 1:
Габаритні розміри столика:
Габаритні розміри підставки для ніг:
Габаритні розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество мест | 1 |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Количество предметов | 1 шт. |
| Колір Вежі | Білий, Натуральний |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Длина | 450 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст ребенка | от 8 мес. до 6 лет |
| Присутствие защитных перегородок | Да |
| Трансформация в столик для творчества и приема пищи | Да |
| Габаритные размеры Башни | |
| Высота (мм) | 910 |
| Глубина (мм) | 450 |
| Ширина (мм) | 470 |