

7 500 ₴
Стінка Медіна Gerbor - гармонійне поєднання сучасного стилю і зручності, що ідеально підходить для створення стильного і затишного інтер'єру. Виконана в благородних відтінках німфея альба і дуб крафт золотий, стінка додасть вашому будинку елегантності і тепла. Корпус і фасади виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що забезпечують стінці не тільки естетичність, а й чудову міцність, а довгасті пластикові ручки PalMet додають акцент сучасного дизайну. Особливу увагу приділено якості комплектуючих: навісні петлі Hettich і кулькові напрямні повного висунення HAFELE забезпечать комфортне і плавне використання на довгі роки.
Стінка продається комплектом і складається з таких модулів:
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1600 мм |
| Глубина стенки | 430 мм |
| Длина (ширина) стенки | 1800 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Німфеа альба / Дуб крафт золотий |