

8 270 ₴
Вітальня Клер від відомого українського виробника Gerbor привнесе до вашого інтер'єру нотки сучасного стилю та витонченості. Вона виконана в спокійних тонах німфея альба і дуба темного ансберг, які гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр. Меблева стінка призначена для організації простору у вітальні.
Головною особливістю вітальні Клер є її розмір – довжина 225 см, глибина 38 см та висота 210 см, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі та аксесуари. Варто зазначити, що виробник уважно підійшов до вибору матеріалів. Корпус та фасади виготовлені з ЛДСП, що гарантує довговічність та міцність виробу.
Також однією з важливих переваг вітальні Клер є її виробник – компанія Gerbor, яка зарекомендувала себе на ринку меблів України як надійний постачальник якісної продукції.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2250 мм |
| Глубина стенки | 380 мм |
| Высота стенки | 2100 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Німфея альба / Дуб ансберг темний |