

9 140 ₴
Вітальня Деоніс Чорний / Німфея альба / Дуб золотий крафт від Gerbor - це вишуканий вибір для сучасного інтер'єру. Маючи розміри 240 см завдовжки, 45 см завглибшки і 185 см заввишки, вітальня зможе розміститися навіть у невеликих приміщеннях, не обмежуючи простір. Оформлена в три кольори – чорному, німфея альба та дуб золотий крафт, стінка привнесе у вашу вітальню справжню атмосферу розкоші та шляхетності. Корпус та фасад виготовлені з ЛДСП завтовшки 16мм, що забезпечує надійність та довговічність виробів.
Продукція меблевого виробника Gerbor з України вважається однією з найякісніших на ринку. Сучасний стиль та суворі геометричні форми поєднуються з високою функціональністю.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1850 мм |
| Глубина стенки | 450 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2400 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Стеллаж | 2 шт |
| Шкаф для одежды (распашные двери) | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Німфея альба / Дуб ансберг темний |