
3 960 ₴
Представляємо Вашій увазі вітальню Мілана Німфея Альба/дуб Артізан від перевіреного виробника – компанії Gerbor, розташованої в Україні. Головний відтінок виробу - Німфея Альба, який чудово поєднується із практичним відтінком дуба Артизан. При виготовленні використовується високоякісний матеріал – ЛДСП для корпусу та МДФ для фасаду, що гарантує тривалий термін служби виробу.
Ця модель відрізняється сучасним стилем і є ідеальним варіантом для віталень. Розміри вітальні складають 180х37х180 см, що дозволяє розмістити необхідний набір речей, не перевантажуючи простір.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1800 мм |
| Глубина стенки | 370 мм |
| Длина (ширина) стенки | 1800 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 2 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Німфея Альба / Дуб Артизан |