

5 960 ₴
Стінка Мія – чудове рішення в інтер’єрі, яке підкреслить Ваш стиль. Підійде для впорядкування Вашої квартири чи офісу. Практичний меблевий комплект із чітким та виразним дизайном. М’які відтінки надають індивідуальності та особливого шарму. Функціональний та лаконічний комплект виконаний з якісних матеріалів та фурнітури. Комплект складається із модулів: тумби ТБ, полиця.
Фурнітура виробництва Німеччини, ніжки (EteraPlast) пластикові. Стінка задня і дно шухляди – ДВП 3 мм.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2200 мм |
| Глубина стенки | 350 мм |
| Длина (ширина) стенки | 1900 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотий / Німфея Альба |