
9 990 ₴
Вітальня Нео 2 від Gerbor у стильному дизайні Дуб крафт золотий/бетон стайл є ідеальним вибором для сучасного інтер'єру. Ця стильна стінка у вітальню має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але й функціональне виконання.
З габаритами Довжина 190 см, Глибина 40 см та Висота 200 см, вона забезпечує достатньо простору для зберігання та демонстрації різних предметів. Корпус та фасади виготовлені із міцного матеріалу ЛДСП, що гарантує довговічність та надійність.
Вітальня Нео 2 від Gerbor має бездоганне поєднання кольорів - Дуб крафт золотий та бетон стайл, яке надає їй неповторного сучасного вигляду. Ця стильна стінка відображає ваш гарний смак та вміння створювати гармонійний простір у вітальні.
Виробництво товару здійснюється на фабриці Gerbor в Україні, що підкреслює його високу якість та надійність.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Длина (ширина) стенки | 1900 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотий / Бетон стайл |