


12 030 ₴
Вітальня РЕБЕКА ПЛЮС Гербор – стильний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм (стільниця 22 мм) у двох колірних рішеннях: дуб артизан / німфеа альба та дуб артизан / чорний. Характеризується прямими формами, гармонійним поєднанням текстур, асиметричним дизайном в мінімалістичному стилі та функціональністю. Використовуються навісні петлі HETTICH SLIDE-ON, кулькові напрямні повного висування HAFELE та система відкриття HETTICH PUSH to OPEN MAGNET легким натисканням на фасад.
Розміри: шир./вис./гл. – 250/200/42 см.
Стінка РЕБЕКА Гербор складається з модулів:
Купити меблі для вітальні Rebeka Plus Gerbor можна лише комплектом.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2500 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан / Німфея альба |