


8 430 ₴
Передпокій АРІКА Gerbor – практичний меблевий комплект у передпокій від фабрики Gerbor. Виготовляється з ламінованої ДСП у кольорі німфея альба / дуб артизан / чорний. Характеризується стильним лаконічним дизайном, ефектним поєднанням кольорів та відсутністю класичних ручок. Використовуються навісні петлі HETTICH, система відкриття PUSH MAGNET легким натисканням на фасад, шліфоване дзеркало завтовшки 3 мм та пластикові гачки ETERA.
Розміри: шир./вис./гл. – 101/200/37 см.
Передпокій АРІКА Gerbor складається з модулів:
Купити меблі для передпокою Arika Gerbor можна лише комплектом.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба | 1 шт. |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Длина | 1010 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Німфеа альба / Дуб артизан / Чорний |