

4 010 ₴
Вішак WIE83 СЕЛЕНА Гербор настінний – елемент модульної системи Selena від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний п'ятьма гачками.
Розміри: шир./вис./гл. – 83/154/5 см.
Меблі Селена представлені в ефектному колірному поєднанні ясен сніжний / дуб ансберг темний. Характеризуються строгими геометричними формами, розширеними бічними планками, металевими квадратними ручками SIRO з орнаментом та пластиковими ніжками EteraPlast.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество крючков | 5 |
| Назначение | Для дома |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясен сніжний / Дуб ансберг темний, Ясен сніжний / Сосна срібна |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1540 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Подставка для стекающей воды | Нет |