


3 370 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ СЕЛЕНА GERBOR
Тумба для взуття BUT2D СЕЛЕНА Гербор дводверна – елемент модульної системи Selena від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється із ламінованої ДСП. Всередині кожного відділення встановлена одна полиця. Використовуються навісні петлі FGV.
Розміри: шир./вис./гл. – 83/45/43 см.
Меблі Селена представлені в ефектному колірному поєднанні ясен сніжний / дуб ансберг темний. Характеризуються строгими геометричними формами, розширеними бічними планками, металевими квадратними ручками SIRO з орнаментом та пластиковими ніжками EteraPlast.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 830 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Высота | 450 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясен сніжний / Дуб ансберг темний |