


25 260 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЦТЕКА GERBOR:
Шафа для одягу Ацтека SZF2D2L/21/22 N від Gerbor Україна стане чудовим рішенням для тих, хто цінує комфорт та функціональність. Ця модель виконана в сучасному стилі та має білий колір з глянцевим блиском, що надасть вашій спальні свіжий та стильний вигляд.
Габарити шафи складають 220 см в довжину, 60 см в глибину та 210 см в висоту - об'ємна та містка конструкція дозволяє вмістити всередину велику кількість одягу та аксесуарів. Шафа обладнана чотирма висувними ящиками на телескопічних направляючих повного висування, що значно спрощує процес використання.
Матеріал корпусу та фасаду - ДСП та МДФ, що гарантує довговічність та міцність виробу. Усередині шафи є планка для вішаків, що забезпечує зручність та порядок при зберіганні речей.
Дана модель належить до колекції Ацтека, символізуючи атмосферу гармонії та затишку. Респектабельна модель чудово впишеться в інтер'єр сучасної спальні.
Товар виготовлено на одному з провідних підприємств України.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Білий / Білий глянець |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Полки для белья | 8 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, зеркало |