

6 300 ₴
Модульна система Коен 2 виготовлена в стилі сучасної класики, що дозволяє створити бездоганний, розкішний інтер‘єр кімнати. Плавні лінії фасадів, відсутність зайвих деталей, красивий і благородний колір всього меблевого гарнітуру подарують Вам спокій і задоволення. Набір меблів складається з елементів за допомогою яких можна меблювати спальню, вітальню або ж їдальню. Колір корпусу системи Коен 2― сосна арізонська, фасади цієї системи з ДСП кольору ― дуб корабельний.
Тумба під ТВ РТВ_RTV2S N Коен 2 є елементом модульної системи Коен 2. Це функціональний елемент меблів, на якому зручно розмістити телевізор і невелику техніку для ТВ-системи. Тумба, виконана в мінімалістичному стилі, буде органічно виглядати в сучасному інтер'єрі. Вона має двi висувнi шухляди та одну вiдкриту нiшу.
Матерiал:
Розмiри:
Колiр: Сосна аризонська/Дуб корабельний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под плазменный и ЖК телевизор |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Кронштейн для настенного крепления телевизора | Нет |
| Поворотная столешница для вращения телевизора | Нет |
| Полка | 2 шт |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 445 мм |
| Глубина тумбы | 565 мм |
| Ширина тумбы | 1500 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Наличие технологического отверстия | 2 шт |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна арізонська / Дуб корабельний |
| Форма тумбы | прямая |