

41 068 ₴
Вітальня Цезар 3 Світ Меблів - вишуканий елемент декору вашої вітальні. Ця шафа для вітальні не займає багато місця, але дуже функціональна. За скляними дверцятами ви можете розмістити гарні речі. Відкриту полицю можна використовувати для речей, якими плануєте часто користуватися.
Вітальня Цезар 3 Світ Меблів виготовлена із якісних матеріалів, все продумано до дрібниць.
Матеріал:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | радиусный |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Секция под телевизор | Нет |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2460 мм |
| Глубина стенки | 500 мм |
| Высота стенки | 2420 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | МДФ, стекло |
| Корпус | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |