

1 931 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ АМБРЕ ДУБ БІЛИЙ/ЧОРНИЙ
Дзеркало Амбре - красиве дзеркало, що гармонійно поєднує його з іншими меблями модульного передпокою Амбре. Зручним елементом зеркала є полиця, на якій можна розмістити головні убори. Дзеркало може підійти як для передпокою, вітальні, спальні так і для офісу чи салону краси.
Місткий, але водносчас компактний передпокій Амбре від українського виробника Світ Меблів створить гарний настрій та затишну атмосферу Вашого будинку. Дизайн фасадів в кольорі натурального дерева не залишить байдужими поціновувачів природних форм та відтінків в інтер'єрі.
Зручність у розміщенні вехнього одягу, взуття та необхідних речей забезпечить шафа, пенал, тумба, комод та люстро передпокою Амбре Світ Меблів. Передпокій виготовлено з врахуванням всіх Ваших потреб, комплектація передпокою здійснюється відповідно до особливостей інтер'єру адже він складається з різних модульних частин, які можна розмістити за Вашими індивідуальними уподобаннями.
Зі стильним і компактним передпокоєм Амбре Вам забезпечено гарний настрій для комфортного виходу на роботу, навчання чи прогулянку!
Розміри:
Колір полиці: дуб білий/чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, HoReCa, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | дуб молочный |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб молочный |
| Производитель | Світ Меблів |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 280 мм |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 1070 мм |