

1 960 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ АМБРЕ ДУБ БІЛИЙ/ЧОРНИЙ
Вішак для одежі - хороший вибір для передпокою, а у поєднанні з іншими меблевими елементами модульної системи Амбре Світ Меблів може створити чудовий ансабль для Вашого передпокою. Конструкція оснащено полицею для головних уборів та гачками для верхнього одягу.
Місткий, але водносчас компактний передпокій Амбре від українського виробника Світ Меблів створить гарний настрій та затишну атмосферу Вашого будинку. Дизайн фасадів в кольорі натурального дерева не залишить байдужими поціновувачів природних форм та відтінків в інтер'єрі.
Зручність у розміщенні вехнього одягу, взуття та необхідних речей забезпечить шафа, пенал, тумба, комод та люстро передпокою Амбре Світ Меблів. Передпокій виготовлено з врахуванням всіх Ваших потреб, комплектація передпокою здійснюється відповідно до особливостей інтер'єру адже він складається з різних модульних частин, які можна розмістити за Вашими індивідуальними уподобаннями.
Зі стильним і компактним передпокоєм Амбре Вам забезпечено гарний настрій для комфортного виходу на роботу, навчання чи прогулянку!
Колір: дуб білий/чорний
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | дуб молочный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для дома |
| Количество крючков | 2 |
| Производитель | Світ Меблів |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Крючки | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Высота | 1570 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб молочный, Черный |