

2 920 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ АМБРЕ ДУБ БІЛИЙ/ЧОРНИЙ
Комод Амбре - місткий комод у передпокій, вітальню, спальню, дитячу чи офіс модульної системи Амбре Світ Меблів. Комод містить дві двері та містку шухляду, обладнану роликовими напавляючими повного висування. Фасади і корпус комоду виготовлено з ДСП. Над комодом гармонійно розміститься настінне люстро Амбре, а у поєднанні з іншими меблевими елементами модульного передпокою Амбре стане стильним завершеним ансамблем для Вашого помешкання.
Місткий, але водносчас компактний передпокій Амбре від українського виробника Світ Меблів створить гарний настрій та затишну атмосферу Вашого будинку. Дизайн фасадів в кольорі натурального дерева не залишить байдужими поціновувачів природних форм та відтінків в інтер'єрі.
Зручність у розміщенні вехнього одягу, взуття та необхідних речей забезпечить шафа, пенал, тумба, комод та люстро передпокою Амбре Світ Меблів. Передпокій виготовлено з врахуванням всіх Ваших потреб, комплектація передпокою здійснюється відповідно до особливостей інтер'єру адже він складається з різних модульних частин, які можна розмістити за Вашими індивідуальними уподобаннями.
Зі стильним і компактним передпокоєм Амбре Вам забезпечено гарний настрій для комфортного виходу на роботу, навчання чи прогулянку!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб молочный |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 32 см |
| Высота комода | 95.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |