

3 148 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ АМБРЕ ДУБ БІЛИЙ/ЧОРНИЙ
Пенал Амбре модульного передпокою Амбре Світ Меблів складається з однієї висувної шухляди, полиць закритого та трьох полиць відкритого типу. А слім-форма пеналу стане чудовим рішенням для оптимального розміщення у Вашому передпокої або будь-якій вузькій ніші простору.
Місткий, але водносчас компактний передпокій Амбре від українського виробника Світ Меблів створить гарний настрій та затишну атмосферу Вашого будинку. Дизайн фасадів в кольорі натурального дерева не залишить байдужими поціновувачів природних форм та відтінків в інтер'єрі.
Зручність у розміщенні вехнього одягу, взуття та необхідних речей забезпечить шафа, пенал, тумба, комод та люстро передпокою Амбре Світ Меблів. Передпокій виготовлено з врахуванням всіх Ваших потреб, комплектація передпокою здійснюється відповідно до особливостей інтер'єру адже він складається з різних модульних частин, які можна розмістити за Вашими індивідуальними уподобаннями.
Зі стильним і компактним передпокоєм Амбре Вам забезпечено гарний настрій для комфортного виходу на роботу, навчання чи прогулянку!
Характеристики:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 2025 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб молочный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |