





18 581 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЗАРА
Меблева фабрика Світ Меблів представляє сучасну меблеву систему Зара, виконану у стилі лофт, головною особливістю якого є поєднання контрасних кольорів "натурального" стуктурного дуба артизан з темним однорідним антрацитом. Оздоблення фасадів смужками, що виконані шовкографією надає додаткової оригінальності.
Вітальню Зара 1 виготовлено з високоякісної ДСП - це деревостружкова плита з якісною кромкою. Перевагами ДСП плити є те, що меблі з такого матеріалу мають невисоку ціну і характеризуються практичністю, довговічністю. До складу вітальні входять дві нависні вітрини, полиця, ТВ-тумба, жунальний столик та комод. Меблі обладнані високоякісною фурнітурою: висувні шухляди оснащено направляючими повного висування, що полегшує використання, а дверцята зі смужками обладнані системою Push to open, що дозволяє відкривати їх без використання ручок завдяки легкому натисканню.
Модульна вітальня Зара є стильним та зручним варіантом для організації простору вітальні, спальні, дитячої кімнати, поєднуючи функціональність, естетику та доступну ціну.
Модульна вітальня складається з наступних елементів (довжинаxвисотаxглибина):
Матеріал: ДСП
Колір:
Розміри стінки:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 4970 мм |
| Глубина стенки | 550 мм |
| Высота стенки | 1150 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |